ERAZER X7853 30023004 Specificaties

ERAZER X7853 30023004
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7 i7-7700HQ 2,8GHz

Scherm 17.3" 1920x1080
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 16GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10
Grafische kaart

NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de ERAZER X7853 30023004

Referentie / Part Number 30023004
Releasedatum maart 2017, 9 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • ERAZER X7853 30023004 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 43,9 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
HD type Full HD
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-7700HQ
Frequentie van processor 2,8 GHz
Processorgeneratie Zevende generatie Intel® Core™ i7
Aantal processorkernen 4
Processor cache 6 MB
Processor cache type L2 & L3
Bus type DMI3
Configureerbare TDP-down 35 W

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 64 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 4x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA® GeForce® GTX 1070
On-board graphics adapter model Intel® HD Graphics 630
Grafische geheugen 8 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR5
NVIDIA G-SYNC Ja
CUDA Ja
CUDA cores 2048

Audio

Audiochip Realtek ALC892
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Onkyo
Vermogen luidsprekers 2,5 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type Full HD

Netwerk

WLAN-controller-model Intel Dual Band Wireless-AC 8265
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 2
Aantal HDMI-poorten 1
Mini DisplayPort kwantiteit 2
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Microfoon, line-in ingang Ja

Toetsenbord

Aanwijsapparaat Touchpad

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Processor speciale functies

Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Graphics & IMC lithografie 14 nm
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Smart Response Technology 1.00
Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Intel® Small Business Advantage (SBA)-versie 1.00
Versie Intel® TSX-NI 0.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
Conflictvrije processor Ja

Gewicht en omvang

Breedte 418 mm
Diepte 287 mm
Hoogte 34 mm

Veelgestelde vragen

Is de ERAZER X7853 30023004 geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce GTX 1070. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de ERAZER X7853 30023004?

Hij draagt een scherm van 17.3" 1920x1080.

Welke processor en videokaart heeft de ERAZER X7853 30023004?

Hij draait op de processor Intel Core i7 i7-7700HQ met de videokaart NVIDIA GeForce GTX 1070. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de ERAZER X7853 30023004 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 4 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 64 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de ERAZER X7853 30023004 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de ERAZER X7853 30023004?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer.

Wanneer kwam de ERAZER X7853 30023004 uit?

Zijn releasedatum is maart 2017, 9 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore