Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties
 +2

Dynabook T6 P1T6MPEG
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-8550U 1,8GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS
Harde schijf 256GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

Intel UHD Graphics 620

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Dynabook T6 P1T6MPEG

Referentie / Part Number P1T6MPEG
Releasedatum juni 2021, 5 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Goud
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties
  • Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties
  • Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties
  • Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties
  • Dynabook T6 P1T6MPEG Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-8550U
Frequentie van processor 1,8 GHz
Processorgeneratie Intel® 8de generatie Core™ i7
Maximale turbofrequentie van processor 4 GHz
Aantal processorkernen 4
Processor cache 8 MB
Processor cache type Smart Cache
Bus type OPI
Configureerbare TDP-upfrequentie 2 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive DVD Super Multi DL
HDD interface SATA
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 620

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 4
Merk luidsprekers Onkyo
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 0,92 MP

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth-versie 4.2

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Clickpad

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Voorgeïnstalleerde software Microsoft Office Home & Business 2019

Processor speciale functies

Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Smart Response Technology 1.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Versie Intel® TSX-NI 0.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
Conflictvrije processor Ja

Accu/Batterij

Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Levensduur accu/batterij 7 uur
Accu/Batterij oplaadtijd 3 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50/60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 20 - 80 procent

Gewicht en omvang

Gewicht 2,4 kg
Breedte 379 mm
Diepte 258 mm
Hoogte 23,7 mm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels AC

Veelgestelde vragen

Is de Dynabook T6 P1T6MPEG geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics 620. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Dynabook T6 P1T6MPEG mee?

De fabrikant belooft tot 7 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Dynabook T6 P1T6MPEG?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS.

Welke processor en videokaart heeft de Dynabook T6 P1T6MPEG?

Hij draait op de processor Intel Core i7-8550U met de videokaart Intel UHD Graphics 620. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Dynabook T6 P1T6MPEG worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 16 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Dynabook T6 P1T6MPEG geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Dynabook T6 P1T6MPEG?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Dynabook T6 P1T6MPEG een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Dynabook T6 P1T6MPEG?

Hij weegt 2,4 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de Dynabook T6 P1T6MPEG uit?

Zijn releasedatum is juni 2021, 5 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore