DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
 +4

DELL XPS 13 9380 210-ARIF
Specificaties

  • Familie

    XPS

    4 Vanaf €1156.37

  • Serie

    13

    1 Vanaf €1156.37

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-8565U 1,8GHz

Scherm 13.3" 3840x2160
Harde schijf 512GB SSD
RAM 8GB LPDDR3-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Pro
Grafische kaart

Intel UHD Graphics

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL XPS 13 9380 210-ARIF

Referentie / Part Number 210-ARIF
Releasedatum januari 2019, 7 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Black,Platinum,Silver
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties
  • DELL XPS 13 9380 210-ARIF Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 33,8 cm
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Touchscreen Ja
HD type 4K Ultra HD
Schermomlijsting-technologie InfinityEdge
Pixel pitch 0,153 x 0,153 mm
Beeldschermreactietijd rise/fall 30 ms

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-8565U
Frequentie van processor 1,8 GHz
Processorgeneratie Intel® 8de generatie Core™ i7
Aantal processorkernen 4
Processor aantal threads 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,6 GHz
Systeembus 4 GT/s
Processor cache 8 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1528
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Codenaam processor Whiskey Lake
Bus type OPI
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Configureerbare TDP-upfrequentie 2 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
PCI Express slots versie 3.0
PCI Express configuraties 1x4,2x2

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype LPDDR3-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2133 MHz
Geheugen form factor On-board

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1150 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 32 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
On-board grafische adapter ID 0x3EA0

Audio

Audiochip Realtek ALC3271-CG
Audiosysteem MaxxAudio Pro
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Waves
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 0,9 MP
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 0
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal Thunderbolt 3-poorten 2
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Processor speciale functies

Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Smart Response Technology Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Ja
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® OS Guard Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 46x24 mm
Ondersteunde instructie sets AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Smart Response Technology 1.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Versie Intel® TSX-NI 0.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 149091

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 52 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4
Accu/Batterij voltage 7,6 V
Gewicht batterij 220 g

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
USB Power Delivery (USB PD) Ja
AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 2,25 A
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m
Schokbestendigheid 110 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Gewicht en omvang

Gewicht 1,27 kg
Breedte 301,8 mm
Diepte 199,2 mm
Hoogte (voorzijde) 7,8 mm
Hoogte (achterzijde) 1,16 cm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels AC

Veelgestelde vragen

Is de DELL XPS 13 9380 210-ARIF geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL XPS 13 9380 210-ARIF?

Hij draagt een scherm van 13.3" 3840x2160.

Welke processor en videokaart heeft de DELL XPS 13 9380 210-ARIF?

Hij draait op de processor Intel Core i7-8565U met de videokaart Intel UHD Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de DELL XPS 13 9380 210-ARIF geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL XPS 13 9380 210-ARIF?

Volgens zijn specificaties: 2 × Thunderbolt 3, 1 × USB-C, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL XPS 13 9380 210-ARIF een touchscreen?

Ja, volgens de specificaties is het scherm een touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL XPS 13 9380 210-ARIF?

Hij weegt 1,27 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de DELL XPS 13 9380 210-ARIF uit?

Zijn releasedatum is januari 2019, 7 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore