DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
 +6

DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R
Prijs, cijfer en specificaties

Algemeen gebruik 8.2
Prestaties en specificaties 62
31
Processor
18
Grafische
82
Scherm
89
RAM
80
Opslag
Prijzen
In 5 winkels
Prijzen

Verzonden vanuit Duitsland

23 minuten geleden
23 minuten geleden
22 minuten geleden
21 minuten geleden
3 weken geleden

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core Ultra 7 266V

Scherm 13.3" 1920x1200 IPS WVA 60Hz 400 nits 100% sRGB
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 16GB LPDDR5x-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Pro
Grafische kaart

Intel Arc Graphics 140V

Volledige specificaties van de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R

Referentie / Part Number

8FP9R

Releasedatum

mei 2025, 1 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Materiaal behuizing Magnesium
Intel® vPro™ Platform Eligibility Ja

Afbeeldingengalerij

  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties
  • DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R Prijs, cijfer en specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 33,8 cm
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD+
Soort paneel IPS WVA
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfortView Plus
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 400 cd/m²
Pixeldichtheid 170 ppi
RGB-kleurruimte sRGB
Kleurbereik 100 procent
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Typische contrastverhouding 1500:1

Processor

Processorfamilie Intel Core Ultra 7
Processorfabrikant Intel
Processormodel 266V
Processorgeneratie Intel Core Ultra (Series 2)
Aantal processorkernen 8
Processor aantal threads 8
Maximale turbofrequentie van processor 5 GHz
Prestatiekernen 4
Cores met laag energieverbruik 4
Performance-core Max Turbo Frequency 5 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik 3,7 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie 2,2 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik 2200 MHz
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 17 W
Maximaal turbovermogen 37 W

Neurale verwerkingseenheid (NPU)

Copilot+ PC Ja
Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML,OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,WebNN
Rendimiento total del procesador de hasta 118
Rendimiento del núcleo NPU de hasta 48
Rendimiento de GPU máximo 66

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR5x-SDRAM
Geheugen form factor On-board
Overdrachtssnelheid geheugengegevens 8533 MT/s

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD-geheugentype TLC
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
M.2 SSD-grootte 2230 (22 x 30 mm)
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Nee

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics 140V
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel Arc Graphics

Audio

Audiosysteem High Definition Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2,5 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 8 MP
Resolutie camera voorzijde 2560 x 1440 Pixels
Voorcamera HD-type Quad HD
Video capturing speed 30 fps
Infrarood (IR) camera Ja
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be)
Wifi-band Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) 5670 Mbit/s
Soort antenne 2x2
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 7 BE201
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
WWAN Uitbreidbaar

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 0
HDMI versie 2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
PowerShare Ja

Prestatie

Chipset moederbord Intel SoC
Omgevingslichtsensor Ja
Hall-sensor Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Taal toetsenbord Duits

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Trial-software Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial

Processor speciale functies

Intel® Evo™ Platform Geverifieerd Ja

Brand-specifieke functies

Merkspecifieke technologieën Battery-saving Mini-LED,Express Charge Boost capable,TNR

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 60 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 3
Accu/Batterij voltage 11,7 V
Accu/Batterij oplaadtijd 4 uur
Snel opladen Ja
Batterij-oplaadindicatie Ja
Gewicht batterij 215 g

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
Vereist oplaadvermogen (min) 27 W
Vereist oplaadvermogen (max) 100 W
AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadspanning 5,9,15,20 V

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Wig
Vingerafdruklezer Ja
Gezichtsherkenning Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m
Schokbestendigheid 110 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten EPEAT Climate +,EPEAT Gold

Gewicht en omvang

Gewicht 1,07 kg
Breedte 295,6 mm
Diepte 208,9 mm
Hoogte 17,9 mm

Koolstofvoetafdruk

Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) 101
Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) 72.518
Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) 3.737
Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) 23.331
Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) 1.41
PAIA-versie GaBi version 1, 2024

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja

Alternatieven met gelijke of betere functies tegen een betere prijs


Veelgestelde vragen

Hoe goed is de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Het is een laptop van het type Algemeen gebruik met degelijke kracht voor wat dat gebruik vandaag vraagt: 62 van 100 tegenover de krachtigste uit de catalogus.

Is de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R zijn prijs waard?

Over het algemeen wel: vandaag is hij er vanaf €1479 en zijn 8.2 in de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore zet hem boven het gemiddelde van zijn type voor die prijs.

Wat kost de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Vandaag is hij er vanaf €1479 bij 5 winkels. De prijzen worden dagelijks gecontroleerd.

Is de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel Arc Graphics 140V. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Hij draagt een scherm van 13.3" 1920x1200 IPS WVA 60Hz 400 nits 100% sRGB.

Welke processor en videokaart heeft de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Hij draait op de processor Intel Core Ultra 7 266V met de videokaart Intel Arc Graphics 140V. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Volgens zijn specificaties: 2 × Thunderbolt 4, 1 × USB-A, 1 × HDMI, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Magnesium.

Hoeveel weegt de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R?

Hij weegt 1,07 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de DELL Pro 13 Premium PA13250 8FP9R uit?

Zijn releasedatum is mei 2025, 1 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore