DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
 +8

DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i5-10400H 2,6GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 WVA 60Hz 220 nits 45% NTSC
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Pro
Grafische kaart

NVIDIA Quadro T1000 4GB GDDR6

Overig Toetsenbord Spaans.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS

Referentie / Part Number P755I5CLS8256W10P3PS
Releasedatum november 2020, 5 jaar geleden

Design

Type product Mobiel werkstation
Kleur van het product Zwart, zilver
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties
  • DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel WVA
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 220 cd/m²
Pixel pitch 0,18 x 0,18 mm
Pixeldichtheid 141 ppi
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent
Beeldschermreactietijd rise/fall 35 ms
Maximale refresh snelheid 60 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorfabrikant Intel
Processormodel i5-10400H
Frequentie van processor 2,6 GHz
Processorgeneratie Intel® 10de generatie Core™ i5
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 4,6 GHz
Processor cache 8 MB
Processor cache type Smart Cache
Configureerbare TDP-down 35 W

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 128 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2933 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 4x SO-DIMM
ECC Nee

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA Quadro T1000
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Grafische geheugen 4 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR6

Audio

Audiochip Realtek ALC3281
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 0,92 MP
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6 AX201
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.1

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 2.0
Mini DisplayPort kwantiteit 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
PowerShare Ja
Aantal USB-Powershare-poorten ondersteund 1

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat SinglePoint
Taal toetsenbord Spaans
Keyboard met achtergrondverlichting Nee

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Taal besturingssysteem ENG,ESP,FRE

Processor speciale functies

Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® Trusted Execution Technology Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 68 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 6
Accu/Batterij voltage 11,4 V
Gewicht batterij 390 g

Energie

AC-adapter, vermogen 180 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 9,23 A
AC-adapter, uitgangsspanning 19.5 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m
Schokbestendigheid 110 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Gewicht en omvang

Gewicht 2,45 kg
Breedte 360 mm
Diepte 242 mm
Hoogte (voorzijde) 2,5 cm
Hoogte (achterzijde) 2,74 cm

Veelgestelde vragen

Is de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA Quadro T1000. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 WVA 60Hz 220 nits 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS?

Hij draait op de processor Intel Core i5-10400H met de videokaart NVIDIA Quadro T1000. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 4 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 128 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS een verlicht toetsenbord?

Nee, volgens de specificaties is het toetsenbord niet verlicht.

Heeft de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS?

Hij weegt 2,45 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de DELL Precision 7000 7550 P755I5CLS8256W10P3PS uit?

Zijn releasedatum is november 2020, 5 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore