DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
 +6

DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR
Specificaties

  • Familie

    Latitude

    17 Vanaf €629.1

  • Serie

    7000

    4 Vanaf €629.1

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core Ultra 7 165U

Scherm 14" 2560x1600 WVA 60Hz 400 nits 100% DCI-P3
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 16GB LPDDR5x-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Pro
Grafische kaart

Intel Graphics

Overig Toetsenbord Brits Engels.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR

Referentie / Part Number 210-BLPR
Releasedatum maart 2024, 2 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Blauw
Vormfactor Clamshell
Markt positionering Bedrijf

Afbeeldingengalerij

  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Touchscreen Ja
HD type Quad HD+
Soort paneel WVA
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfortView Plus
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 400 cd/m²
Pixeldichtheid 162 ppi
RGB-kleurruimte DCI-P3
Kleurbereik 100 procent
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Typische contrastverhouding 1200:1

Processor

Processorfamilie Intel Core Ultra 7
Processorfabrikant Intel
Processormodel 165U
Processorgeneratie Intel Core Ultra (Series 1)
Aantal processorkernen 12
Processor aantal threads 14
Maximale turbofrequentie van processor 4,9 GHz
Prestatiekernen 2
Efficiënte kernen 8
Cores met laag energieverbruik 2
Performance-core Max Turbo Frequency 4,9 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,8 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik 2,1 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie 1,7 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie 1,2 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik 700 MHz
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 15 W
Maximaal turbovermogen 57 W

Neurale verwerkingseenheid (NPU)

Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML,ONNX RT,OpenVINO,Windows ML

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR5x-SDRAM
Geheugen form factor On-board
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Overdrachtssnelheid geheugengegevens 6400 MT/s

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD-geheugentype TLC
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
M.2 SSD-grootte 2230 (22 x 30 mm)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel Graphics

Audio

Audiochip Realtek ALC3281
Aantal ingebouwde luidsprekers 4
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 5 MP
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Voorcamera HD-type Full HD
Video capturing speed 30 fps
Infrarood (IR) camera Ja
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be)
Soort antenne 2x2
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 7 BE200
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Prestatie

Omgevingslichtsensor Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Aantal toetsen, toetsenbord 80
Taal toetsenbord Brits Engels
Copilot-toets Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Taal besturingssysteem DEU,DUT,ENG,FRE,ITA
Trial-software Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 57 Wh
Aantal batterijcellen 3
Levensduur accu/batterij 14,2 uur
Accu/Batterij oplaadtijd 4 uur
Snel opladen Ja
Batterij-oplaadindicatie Ja

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
Vereist oplaadvermogen (min) 27 W
Vereist oplaadvermogen (max) 100 W
AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadspanning 5,15,20 V

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Wig
Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m
Schokbestendigheid 110 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Certificaten

WiFi-gecertificeerd Ja
Certificaten van naleving EcoDesign

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR,EPEAT Climate +,TCO

Gewicht en omvang

Gewicht 1,05 kg
Breedte 313 mm
Diepte 220,2 mm
Hoogte (voorzijde) 1,72 cm
Hoogte (achterzijde) 1,79 cm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja

Veelgestelde vragen

Is de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR mee?

De fabrikant belooft tot 14,2 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR?

Hij draagt een scherm van 14" 2560x1600 WVA 60Hz 400 nits 100% DCI-P3.

Welke processor en videokaart heeft de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR?

Hij draait op de processor Intel Core Ultra 7 165U met de videokaart Intel Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR?

Volgens zijn specificaties: 2 × Thunderbolt 4, 2 × USB-A, 1 × HDMI, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR een touchscreen?

Ja, volgens de specificaties is het scherm een touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR?

Hij weegt 1,05 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de DELL Latitude 7000 7450 Ultralight 210-BLPR uit?

Zijn releasedatum is maart 2024, 2 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore