DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
 +7

DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1
Specificaties

  • Familie

    Latitude

    9 Vanaf €349

  • Serie

    7000

    3 Vanaf €1716.28

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7 i7-6600U 2,6GHz

Scherm 12.5" 1366x768 200 nits
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Pro
Grafische kaart

Intel HD Graphics 520

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1

Referentie / Part Number 7280-IT-SB1
Ook verkocht als 7280-IT-SB1-REFURBISHED, 7280-NL-SB79, 7280-NL-SB79-REFURBISHED, 7280-NL-SB72, 7280-NL-SB72-REFURBISHED
Releasedatum november 2020, 5 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Markt positionering Bedrijf

Afbeeldingengalerij

  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties
  • DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 31,8 cm
Resolutie 1366 x 768 Pixels
Touchscreen Nee
HD type HD
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Helderheid 200 cd/m²

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-6600U
Frequentie van processor 2,6 GHz
Processorgeneratie Zesde generatie Intel® Core™ i7
Aantal processorkernen 2
Maximale turbofrequentie van processor 3,4 GHz
Processor cache 4 MB
Processor cache type Smart Cache
Bus type OPI
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,8 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-down 7,5 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenslots 1x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces SATA
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® HD Graphics 520
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® HD Graphics
Videokaart, ondersteuning Open GL Ja

Audio

Audiochip Realtek ALC3246
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 4.1
Bluetooth Low Energy (BLE) Ja

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 0
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 1.4
Aantal DisplayPorts 0
VGA (D-Sub)poort(en) 0
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Basisstationaansluiting Nee
USB Sleep-and-Charge Ja
USB Sleep-and-Charge poorten 1

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Eiland-stijl keyboard Ja
Full-size toetsenbord Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Processor speciale functies

Intel® Smart Connect Technology Ja
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® Trusted Execution Technology Ja
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® TSX-NI Ja
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Ja
Graphics & IMC lithografie 14 nm
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Smart Response Technology 1.00
Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 1.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Intel® Small Business Advantage (SBA)-versie 1.00
Versie Intel® TSX-NI 1.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
Conflictvrije processor Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 60 Wh
Batterijtechnologie Lithium
Aantal batterijcellen 4

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 3,34 A
AC-adapter, uitgangsspanning 19.5 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Noble
Wachtwoordbeveiliging Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -51 - 71 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m

Gewicht en omvang

Gewicht 1,18 kg
Breedte 304,8 mm
Diepte 207,9 mm
Hoogte 17,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel HD Graphics 520. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1?

Hij draagt een scherm van 12.5" 1366x768 200 nits.

Welke processor en videokaart heeft de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1?

Hij draait op de processor Intel Core i7 i7-6600U met de videokaart Intel HD Graphics 520. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 1 geheugenslot en ondersteunt volgens de fabrikant tot 16 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1?

Hij weegt 1,18 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de DELL Latitude 7000 7280 7280-IT-SB1 uit?

Zijn releasedatum is november 2020, 5 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore