DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
 +11

DELL G5 5590 5590-5589
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-9750H 2,6GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 16GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

Intel UHD Graphics 630

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL G5 5590 5590-5589

Referentie / Part Number 5590-5589
Releasedatum juni 2019, 7 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Deep space black
Markt positionering Gamen

Afbeeldingengalerij

  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties
  • DELL G5 5590 5590-5589 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixel pitch 0,179 x 0,179 mm
Pixeldichtheid 141 ppi
Dubbele scherm Nee
Maximale refresh snelheid 144 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-9750H
Frequentie van processor 2,6 GHz
Processorgeneratie Intel® 9de generatie Core™ i7
Aantal processorkernen 6
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 4,5 GHz
Systeembus 8 GT/s
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1440
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Codenaam processor Coffee Lake
Thermal Design Power (TDP) 45 W
Configureerbare TDP-down 35 W
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
PCI Express slots versie 3.0
PCI Express configuraties 1x16,2x8,1x8+2x4

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
HDD interface SATA
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 630
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 350 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1150 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 64 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
On-board grafische adapter ID 0x3E9B

Audio

Audiochip Realtek ALC3204-CG
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Aantal microfoons 1

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 0,92 MP
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Signaalformaat camera voorkant 720p
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi Ja
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.0b
Aantal DisplayPorts 0
Mini DisplayPort kwantiteit 1
Aantal Thunderbolt 3-poorten 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
PowerShare Ja
Aantal USB-Powershare-poorten ondersteund 1

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord Blauw
Morsbestendig toetsenbord Ja
Full-size toetsenbord Ja
Windows-toetsen Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Taal besturingssysteem Meertalig
Meegeleverde software Financial Tracker & Retail Information

Processor speciale functies

Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Ja
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Thunderbolt™ 3.0-technologie Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® InTru™ 3D Technology Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® OS Guard Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 42 x 28 mm
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 191045

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 90 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Aantal batterijcellen 6
Accu/Batterij voltage 11,4 V
Accu/Batterij oplaadtijd 4 uur
Gewicht batterij 370 g

Energie

AC-adapter, vermogen 180 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 9,23 A
AC-adapter, uitgangsspanning 19.5 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Vingerafdruklezer Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf -15,2 - 3048 m
Hoogte bij opslag -15,2 - 10668 m
Schokbestendigheid 110 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR

Gewicht en omvang

Gewicht 2,84 kg
Breedte 364,3 mm
Diepte 273,4 mm
Hoogte (voorzijde) 2,37 cm
Hoogte (achterzijde) 2,14 cm

Verpakking

Breedte verpakking 79 mm
Diepte verpakking 483 mm
Hoogte verpakking 339 mm
Gewicht verpakking 4,26 kg
Verpakkingsmateriaal Corrugated cardboard,Paper molded pulp

Recyclinginformatie

Vormkarton-inhoud per pakket 210 g
Vormbamboekarton-inhoud per pakket 0 g
Vormtarwestrokarton-inhoud per pakket 0 g
Grijskarton-inhoud per pakket 0 g
Golfkarton-inhoud per pakket 385 g
Golfkarton-inhoud per transportverpakking 350 g
Golfkarton-inhoud per doos voor accessoires 35 g
Golfkarton-inhoud per huls voor accessoires 0 g
Polyethyleentereftalaat (PET) inhoud per pakket 0 g
Hoge-dichtheid polyetheen (HDPE) inhoud per pakket 0 g
Lage-dichtheid polyetheen (LDPE) inhoud per pakket 0 g
Polypropeen (PP) inhoud per pakket 0 g
Polystyreen (PS) inhoud per pakket 0 g
Inhoud per pakket van andere materialen 12 g

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja
Gebruikershandleiding Ja
Inclusief netsnoer Ja

Logistieke gegevens

Producten per intermodale container (20 ft) 1500 stuk(s)
Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) 3780 stuk(s)
Pallet brutobreedte 100 cm
Pallet brutolengte 120 cm
Pallet brutogewicht 391,4 kg
Palletvolume gewicht 231,4 kg
Lagen per pallet 3 stuk(s)
Producten per palletlaag 30 stuk(s)
Producten per pallet 90 stuk(s)

Overige specificaties

Maximaal intern geheugen (64-bit) 32 GB
EPEAT-beoordeling 98,02 procent
Verpakkingsvolumegewicht 2,16 kg

Veelgestelde vragen

Is de DELL G5 5590 5590-5589 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics 630. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL G5 5590 5590-5589?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz.

Welke processor en videokaart heeft de DELL G5 5590 5590-5589?

Hij draait op de processor Intel Core i7-9750H met de videokaart Intel UHD Graphics 630. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de DELL G5 5590 5590-5589 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de DELL G5 5590 5590-5589 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL G5 5590 5590-5589?

Volgens zijn specificaties: 1 × Thunderbolt 3, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL G5 5590 5590-5589 een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de DELL G5 5590 5590-5589 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL G5 5590 5590-5589?

Hij weegt 2,84 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de DELL G5 5590 5590-5589 uit?

Zijn releasedatum is juni 2019, 7 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore