DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
 +6

DELL G3 3579 CN35712
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7 i7-8750H 2,2GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS 60Hz
Harde schijf 1,13TB HDD+SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de DELL G3 3579 CN35712

Referentie / Part Number CN35712
Releasedatum juli 2019, 7 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Markt positionering Gamen

Afbeeldingengalerij

  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties
  • DELL G3 3579 CN35712 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Pixel pitch 0,179 x 0,179 mm
Dubbele scherm Nee
Maximale refresh snelheid 60 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-8750H
Frequentie van processor 2,2 GHz
Processorgeneratie Intel® 8de generatie Core™ i7
Aantal processorkernen 6
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 4,1 GHz
Systeembus 8 GT/s
Processor cache 9 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1440
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Codenaam processor Coffee Lake
Bus type DMI
Stepping U0
Thermal Design Power (TDP) 45 W
Configureerbare TDP-down 35 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 1,7 GHz
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
PCI Express slots versie 3.0
PCI Express configuraties 1x16,1x8+2x4,2x8

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1,13 TB
Opslagmedia HDD+SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit HDD's 1 TB
HDD interface SATA
HDD rotatiesnelheid 5400 RPM
HDD omvang 2.5 "
Totale capaciteit SSD's 128 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MMC,SD

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 630
Grafische geheugen 4 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR5
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 350 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1100 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 64 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
On-board grafische adapter ID 0x3E9B

Audio

Audiochip Realtek ALC3204
Audiosysteem MaxxAudio Pro
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Signaalformaat camera voorkant 720p
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi Ja
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 1x1
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal DisplayPorts 0
Aantal Thunderbolt 3-poorten 0
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Full-size toetsenbord Ja
Windows-toetsen Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Taal besturingssysteem DAN,ENG,FIN,NOR,SWE

Processor speciale functies

Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Ja
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® InTru™ 3D Technology Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® OS Guard Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 42 x 28 mm
Ondersteunde instructie sets AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Processorcode SR3YY
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Versie Intel® TSX-NI 0.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 134906

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 56 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4
Accu/Batterij voltage 11,4 V
Gewicht batterij 200 g

Energie

AC-adapter, vermogen 130 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 19.5 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 35 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 65 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Hoogte bij opslag 0 - 10668 m
Schokbestendigheid 140 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik) 160 G
Trillingen, in bedrijf 0,66 G
Trillingen bij opslag 1,3 G

Gewicht en omvang

Gewicht 2,35 kg
Breedte 380 mm
Diepte 258 mm
Hoogte 22,7 mm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja
Gebruikershandleiding Ja
Inclusief netsnoer Ja

Overige specificaties

Maximaal intern geheugen (64-bit) 32 GB

Veelgestelde vragen

Is de DELL G3 3579 CN35712 geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de DELL G3 3579 CN35712?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS 60Hz.

Welke processor en videokaart heeft de DELL G3 3579 CN35712?

Hij draait op de processor Intel Core i7 i7-8750H met de videokaart NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de DELL G3 3579 CN35712 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de DELL G3 3579 CN35712 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de DELL G3 3579 CN35712?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de DELL G3 3579 CN35712 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de DELL G3 3579 CN35712?

Hij weegt 2,35 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de DELL G3 3579 CN35712 uit?

Zijn releasedatum is juli 2019, 7 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore