ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
 +11

ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

AMD Ryzen 7 5800H 3,2GHz

Scherm 14" 2880x1800 OLED 90Hz 550 nits 100% DCI-P3
Harde schijf 1TB SSD M.2
RAM 16GB LPDDR4x-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 7 5800H

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70

Referentie / Part Number 90NB0UR5-M00A70
Releasedatum januari 2022, 4 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Jade Black
Materiaal behuizing Aluminium
Markt positionering Thuis

Afbeeldingengalerij

  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties
  • ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 2880 x 1800 Pixels
Touchscreen Nee
HD type WQXGA+
Soort paneel OLED
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Beeldoppervlakte Glans
Antireflectiescherm Nee
Helderheid 550 cd/m²
RGB-kleurruimte DCI-P3
Kleurbereik 100 procent
Maximale refresh snelheid 90 Hz
Typische contrastverhouding 1000000:1
HDR-ondersteuning Ja
High Dynamic Range (HDR)-technologie HDR True Black 500

Processor

Processorfamilie AMD Ryzen™ 7
Processorfabrikant AMD
Processormodel 5800H
Frequentie van processor 3,2 GHz
Processorgeneratie AMD Ryzen 5000 Series
Aantal processorkernen 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,4 GHz
Processor cache 16 MB

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Geheugen form factor On-board

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1 TB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1 TB
SSD interfaces NVMe,PCI Express 3.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model AMD Radeon Graphics
Interne-GPU-fabrikant AMD

Audio

Merk luidsprekers Harman Kardon
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type HD

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11g,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 0
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
HDMI versie 2.0b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat NumberPad
Toetsenbordindeling QWERTY
Keyboard met achtergrondverlichting Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 63 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 3

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
USB Power Delivery (USB PD) Ja
AC-adapter, vermogen 100 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 5 A
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 1,4 kg
Breedte 311,2 mm
Diepte 221,1 mm
Hoogte 15,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 7 5800H. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70?

Hij draagt een scherm van 14" 2880x1800 OLED 90Hz 550 nits 100% DCI-P3.

Welke processor en videokaart heeft de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70?

Hij draait op de processor AMD Ryzen 7 5800H met de videokaart AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 7 5800H. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Aluminium.

Hoeveel weegt de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70?

Hij weegt 1,4 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de ASUS Zenbook 14X OLED UM5401QA-L7216W 90NB0UR5-M00A70 uit?

Zijn releasedatum is januari 2022, 4 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore