ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
 +10

ASUS X515JA-EJ1792
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i5-1035G1 1GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 45% NTSC
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Zonder besturingssysteem
Grafische kaart

Intel UHD Graphics

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de ASUS X515JA-EJ1792

Referentie / Part Number 90NB0SR1-M00FE0
Releasedatum juli 2022, 4 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Grijs
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Slate Grey
Markt positionering Thuis

Afbeeldingengalerij

  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties
  • ASUS X515JA-EJ1792 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorfabrikant Intel
Processormodel i5-1035G1
Frequentie van processor 1 GHz
Processorgeneratie Intel® 10de generatie Core™ i5
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 3,6 GHz
Processor cache 6 MB
Configureerbare TDP-upfrequentie 1,2 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-down 13 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,7 GHz

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugen form factor On-board + SO-DIMM
Geheugenslots 1x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express 3.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics

Audio

Audiosysteem SonicMaster
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 1x1
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 4.1

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Voedingverloopstekkers type barrel 4.0 mm

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad

Software

Inclusief besturingssysteem Endless OS

Processor speciale functies

Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 37 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 2

Energie

AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 2,37 A
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming BIOS,User

Gewicht en omvang

Gewicht 1,8 kg
Breedte 360,2 mm
Diepte 234,9 mm
Hoogte 19,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de ASUS X515JA-EJ1792 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de ASUS X515JA-EJ1792?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de ASUS X515JA-EJ1792?

Hij draait op de processor Intel Core i5-1035G1 met de videokaart Intel UHD Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de ASUS X515JA-EJ1792 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 1 geheugenslot.

Met welk besturingssysteem wordt de ASUS X515JA-EJ1792 geleverd?

Hij wordt geleverd zonder besturingssysteem: de prijs bevat geen licentie en je moet er zelf een installeren.

Welke poorten heeft de ASUS X515JA-EJ1792?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de ASUS X515JA-EJ1792 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de ASUS X515JA-EJ1792?

Hij weegt 1,8 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de ASUS X515JA-EJ1792 uit?

Zijn releasedatum is juli 2022, 4 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore