ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
 +5

ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI
Prijs, cijfer en specificaties

Gaming 9.6
Prestaties en specificaties 83
80
Processor
79
Grafische
76
Scherm
88
RAM
95
Opslag
Prijzen
In 1 winkel
Prijzen

Verzonden vanuit Verenigde Staten

Belangrijkste specificaties

Processor

AMD Ryzen 9 8940HX 2,4GHz

Scherm 16" 1920x1200 IPS-Level 165Hz 300 nits 100% sRGB
Harde schijf 1TB SSD M.2
RAM 16GB DDR5-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7

Andere configuraties van dit model

Score Vermogen Prijs Grafische kaart
10  80 $1834.66 NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB
9.6  83 Huidige NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB

Volledige specificaties van de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI

Referentie / Part Number

G614PR-G16.R95070TI

Releasedatum

september 2025, 11 maanden geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Black,Grey
Vormfactor Clamshell
Materiaal behuizing Kunststof
Markt positionering Gamen
Introductie jaar 2025

Afbeeldingengalerij

  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties
  • ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI Prijs, cijfer en specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 40,6 cm
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Touchscreen Nee
HD type WUXGA
Soort paneel IPS-Level
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 300 cd/m²
RGB-kleurruimte sRGB
Kleurbereik 100 procent
Maximale refresh snelheid 165 Hz
HDR-ondersteuning Ja
High Dynamic Range (HDR)-technologie Dolby Vision

Processor

Processorfamilie AMD Ryzen™ 9
Processorfabrikant AMD
Processormodel 8940HX
Frequentie van processor 2,4 GHz
Processorgeneratie AMD Ryzen 8000 Series
Aantal processorkernen 16
Processor aantal threads 32
Maximale turbofrequentie van processor 5,3 GHz
Processor cache type L2 & L3
L3 cache 64 MB
Geïnstalleerde processorcache 16 MB

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 64 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 5200 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1 TB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1 TB
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Nee

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
On-board graphics adapter model AMD Radeon 610M
Fabrikant van aparte grafische adapter NVIDIA
Grafische geheugen 12 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR7
Interne-GPU-fabrikant AMD
Familie ingebouwde grafische adapter AMD Radeon
NVIDIA G-SYNC Ja

Audio

Audiosysteem Smart Amp
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type Full HD

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.3

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 0
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 2
Aantal USB4 Gen 3×2-poorten 2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 2.1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Voedingverloopstekkers type barrel 6.0 mm
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord RGB
Zone met toetsenbordverlichting 4-zone RGB
Copilot-toets Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Microsoft Copilot Ja
Trial-software 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
Meegeleverde software Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.)

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 90 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4
Snel opladen Ja
Snelle oplaadtijd (50%) 30 min

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
AC-adapter, vermogen 280 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsstroom 14 A
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming BIOS,User

Gewicht en omvang

Gewicht 2,5 kg
Breedte 354 mm
Diepte 264 mm
Hoogte (voorzijde) 2,26 cm
Hoogte (achterzijde) 3,04 cm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja

Alternatieven met gelijke of betere functies tegen een betere prijs


Veelgestelde vragen

Hoe goed is de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Het is een laptop van het type Gaming en een van de krachtigste uit de catalogus: 83 van 100 tegenover de sterkste.

Is de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI zijn prijs waard?

Ja: vandaag is hij er vanaf $2297 en met een 9.6 in de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore hoort hij bij het beste wat je voor dat geld binnen zijn type kunt kopen.

Wat kost de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Vandaag is hij er vanaf $2297 bij 1 winkel. De prijzen worden dagelijks gecontroleerd.

Is de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI geschikt om te gamen?

Ja, deze laptop is gebouwd om te gamen: hij draagt de NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Op de pagina van de kaart zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Hij draagt een scherm van 16" 1920x1200 IPS-Level 165Hz 300 nits 100% sRGB.

Welke processor en videokaart heeft de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Hij draait op de processor AMD Ryzen 9 8940HX met de videokaart NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 64 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Kunststof.

Hoeveel weegt de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI?

Hij weegt 2,5 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de ASUS ROG Strix G16 G614PR-G16.R95070TI uit?

Zijn releasedatum is september 2025, 11 maanden geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore