Acer Predator PT315-51-7815 Specificaties

Acer Predator PT315-51-7815
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-9750H 2,6GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz
Harde schijf 1TB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5

Overig Toetsenbord Duits.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Acer Predator PT315-51-7815

Referentie / Part Number NH.Q6DEV.002
Releasedatum oktober 2019, 7 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • Acer Predator PT315-51-7815 Specificaties
  • Acer Predator PT315-51-7815 Specificaties
  • Acer Predator PT315-51-7815 Specificaties
  • Acer Predator PT315-51-7815 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Beeldoppervlakte Mat
Maximale refresh snelheid 144 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-9750H
Frequentie van processor 2,6 GHz
Processorgeneratie Intel® 9de generatie Core™ i7
Maximale turbofrequentie van processor 4,5 GHz
Aantal processorkernen 6
Processor aantal threads 12
Systeembus 8 GT/s
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1440
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Codenaam processor Coffee Lake
Thermal Design Power (TDP) 45 W
Configureerbare TDP-down 35 W
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
PCI Express slots versie 3.0
PCI Express configuraties 1x16,2x8,1x8+2x4

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1000 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1000 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Nee

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA® GeForce® GTX 1650
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 630
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 350 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1150 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 64 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
On-board grafische adapter ID 0x3E9B
Grafische geheugen 4 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR5

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja

Netwerk

Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ja
Wifi Ja
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal DisplayPorts 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTZ
Taal toetsenbord Duits
Keyboard met achtergrondverlichting Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Trial-software Microsoft Office 2019, Norton Internet Security

Processor speciale functies

Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Ja
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® InTru™ 3D Technology Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® OS Guard Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 42 x 28 mm
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 191045

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 58,7 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4
Capaciteit van de accu/batterij 3815 mAh
Levensduur accu/batterij 8 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 135 W

Beveiliging

Wachtwoordbeveiliging Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 2,3 kg
Breedte 363,4 mm
Diepte 259,1 mm
Hoogte 22,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de Acer Predator PT315-51-7815 geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce GTX 1650. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Acer Predator PT315-51-7815 mee?

De fabrikant belooft tot 8 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Acer Predator PT315-51-7815?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz.

Welke processor en videokaart heeft de Acer Predator PT315-51-7815?

Hij draait op de processor Intel Core i7-9750H met de videokaart NVIDIA GeForce GTX 1650. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Acer Predator PT315-51-7815 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Acer Predator PT315-51-7815 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Acer Predator PT315-51-7815?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Acer Predator PT315-51-7815 een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de Acer Predator PT315-51-7815 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Acer Predator PT315-51-7815?

Hij weegt 2,3 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Acer Predator PT315-51-7815 uit?

Zijn releasedatum is oktober 2019, 7 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore