Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
 +5

Acer Nitro 5 AN515-58-59P9
Specificaties

  • Familie

    Nitro

    37 Vanaf €1184.58

  • Serie

    5

    12 Vanaf €1226.65

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i5-12450H

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz 45% NTSC
Harde schijf 1TB SSD
RAM 8GB DDR5-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9

Referentie / Part Number NH.QLZEY.00A
Releasedatum oktober 2023, 3 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Markt positionering Gamen
Originele merknaam Acer

Afbeeldingengalerij

  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties
  • Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Schermdiameter in centimeters 39,6 cm
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent
Maximale refresh snelheid 144 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorfabrikant Intel
Processormodel i5-12450H
Processorgeneratie Intel® 12de generatie Core™ i5
Maximale turbofrequentie van processor 4,4 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,3 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency 4,4 GHz
Aantal processorkernen 8
Prestatiekernen 4
Efficiënte kernen 4
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 45 W
Maximaal turbovermogen 95 W

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1 TB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1 TB
SSD interfaces PCI Express
NVMe Ja

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA GeForce RTX 4050
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Fabrikant van aparte grafische adapter NVIDIA
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics
4K-ondersteuning Ja
Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning Ja
Grafische geheugen 6 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR6
Videokaart, ondersteuning Open GL Ja

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord RGB
Zone met toetsenbordverlichting 4-zone RGB

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 57 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Levensduur accu/batterij 5 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 230 W

Gewicht en omvang

Gewicht 2,5 kg
Breedte 360,4 mm
Diepte 271,1 mm
Hoogte 26,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce RTX 4050. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 mee?

De fabrikant belooft tot 5 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS 144Hz 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9?

Hij draait op de processor Intel Core i5-12450H met de videokaart NVIDIA GeForce RTX 4050. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45).

Heeft de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9?

Hij weegt 2,5 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de Acer Nitro 5 AN515-58-59P9 uit?

Zijn releasedatum is oktober 2023, 3 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore