Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
 +3

Acer Aspire E E5-411-C9T0
Specificaties

  • Familie

    Aspire

    75 Vanaf €281.99

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Celeron N2940 1,83GHz

Scherm 14" 1920x1080
Harde schijf 1TB HDD
RAM 4GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

Intel HD Graphics

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Acer Aspire E E5-411-C9T0

Referentie / Part Number NX.MQESP.003
Releasedatum maart 2017, 9 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Rood
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties
  • Acer Aspire E E5-411-C9T0 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9

Processor

Processorfamilie Intel® Celeron®
Processorfabrikant Intel
Processormodel N2940
Frequentie van processor 1,83 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 2,25 GHz
Processor aantal threads 4
Aantal processorkernen 4
Processor cache 2 MB
Processor cache type L2
Processor socket BGA 1170
Processor lithografie 22 nm
Processor operating modes 32-bit,64-bit
Processorserie Intel Celeron Processor N2000 series for Mobile
Codenaam processor Bay Trail
Stepping C0
Thermal Design Power (TDP) 7,5 W
Scenario Design Power (SDP) 4,5 W
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 4
PCI Express slots versie 2.0
PCI Express configuraties 1x4
ECC ondersteund door processor Nee

Geheugen

Intern geheugen 4 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Opslagmedia HDD
Soort optische drive DVD Super Multi
Het aantal geïnstalleerde HDD's 1
HDD capaciteit 1000 GB
HDD interface SATA
HDD rotatiesnelheid 5400 RPM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® HD Graphics
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 313 MHz
On-board grafische adapter burst frequentie 854 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 854 MHz

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja

Netwerk

Wifi Ja
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
DVI-poort Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Basisstationaansluiting Nee
Charging port type DC-in ingang

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Windows-toetsen Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Processor speciale functies

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Ja
Intel® Smart Connect Technology Ja
Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) Nee
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Nee
Intel® Turbo Boost Technology Nee
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Nee
Intel® InTru™ 3D Technology Nee
Intel® Insider™ Nee
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Verpakkingsgrootte processor 25 x 27 mm
Processorcode SR1YV
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Graphics & IMC lithografie 22 nm
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Nee
Versie Intel® Smart Connect Technology 1.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 82104
Conflictvrije processor Ja

Accu/Batterij

Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4
Capaciteit van de accu/batterij 2800 mAh

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz

Beveiliging

Vingerafdruklezer Nee

Gewicht en omvang

Gewicht 2,1 kg
Breedte 343 mm
Diepte 248 mm
Hoogte 30 mm
Hoogte (voorzijde) 2,37 cm
Hoogte (achterzijde) 3 cm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels AC
Gebruikershandleiding Ja
Inclusief netsnoer Ja

Overige specificaties

Inclusief AC-adapter Ja
3D Nee
Maximaal intern geheugen (64-bit) 32 GB

Veelgestelde vragen

Is de Acer Aspire E E5-411-C9T0 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel HD Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de Acer Aspire E E5-411-C9T0?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1080.

Welke processor en videokaart heeft de Acer Aspire E E5-411-C9T0?

Hij draait op de processor Intel Celeron N2940 met de videokaart Intel HD Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Acer Aspire E E5-411-C9T0 worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 4GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Acer Aspire E E5-411-C9T0 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Acer Aspire E E5-411-C9T0?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Acer Aspire E E5-411-C9T0 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Acer Aspire E E5-411-C9T0?

Hij weegt 2,1 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Acer Aspire E E5-411-C9T0 uit?

Zijn releasedatum is maart 2017, 9 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore